Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Презентація "Welcome to London"

Презентація "Welcome to London" скачати

Скачати повну версію

Презентація створена для демонстрації на уроці англійської мови та повністю написана на цьому іноземній мові. Вона присвячена столиці Великобританії, Лондону, і його пам'яткам. Мета цього заняття - дізнатися про цікаві місця в Лондоні, вивчити їх назви англійською мовою, навчитися трохи орієнтуватися в місті і вивчити багато нових слів.

На початку презентації можна почерпнути трохи інформації про саме місто, про його географічному положенні, особливостях, цікавих фактах. Серед визначних пам'яток згадані і показані Вестмінстерське абатство, Сіті, Темза, Букінгемський палац, Парламент, Біг Бен, Британський музей. Демонструються внутрішні оздоблення палаців, вулиці міста, гвардійці, красиві види. Завдяки такому віртуальної подорожі по Лондону учні більше дізнаються про це привабливому для туристів місті.

Пряме посилання
Переглядів: 247 | Завантажень: 142

Схоже з Англійська мова презентації

Математика О. М. Афанасьєва, Я...
Презентація з англійської мови...
Презентація на тему - Історія ...
Презентація на тему - Географі...
Фізика Генденштейн Л. Е. 8 кла...
Презентація на тему - People a...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Welcome to London" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.