Головна » Презентації » Англійська мова презентації

Різдво в Німеччині

Різдво в Німеччині скачати

Скачати повну версію

Презентація повністю виконана англійською мовою. Зміст роботи присвячено розповіді про традиції християнського свята. Мультимедійна робота може виступати в якості додаткового ресурсу до уроків іноземної мови. Перегляд слайдів також можливий і на домашньому комп'ютері. Презентація дозволяє узагальнити і систематизувати лексичний матеріал по темі, а також допомагає підготувати самостійне монологічне висловлювання . Виховне значення даної роботи полягає в прищепленні школярам інтересу до способу життя зарубіжних однолітків, а також у розвитку поваги до традицій інших народів.

На екрані можна побачити барвисті ілюстрації , які знайомлять з історією та звичаями Різдва. Кожна тематична малюнок містить пояснення англійською. Тексти легко прочитуються завдяки наявності підкреслень ключових слів і крупному шрифту основного матеріалу.
Переглядів: 713 | Завантажень: 98

Схоже з Англійська мова презентації

Презентація на тему - ЕЛЕКТРОН...
Презентація "Керлінг"...
Презентація на тему - Особливо...
Презентація на тему - Шотланді...
Презентація з психології на те...
Готові лабораторні роботи з фі...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Різдво в Німеччині ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.