Головна Презентації » Астрономія презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Невелика презентація, що розповідає про сонце: загальні характеристики, фізичні характеристики, випромінювання. Робота містить ілюстративний матеріал.
Переглянути

 скачати
Презентація містить демонстраційний матеріал, який можна використовувати на уроках фізики , астрономії. Школярі будь-якого віку можуть переглядати слайди самостійно для розширення власного уявлення про теорії походження нашої планети. Особливістю розробки є наявність анімованих об'єктів, які демонструють суть теорій різних вчених.
Переглянути

 скачати
Чудова презентація з астрономії на тему "Венера"​​. Презентація змістовна, повністю відображає суть теми, чарівна. Рекомендується для вивчення на уроках. Присутній багато цікавинок і анімацій. Презентація сподобається всім: і студентам, і студентам.
Переглянути

 скачати
Ще пару століть тому, вчені наполегливо почали спостерігати за простором Космосу. На той момент, найбільше, їх цікавив нічний ліхтарик - Місяць, а точніше її характерні рухи. Тому головною метою даної презентації є переконатися в правильності встановлених законів, а також навчиться застосовувати їх на практиці. У роботи Ви виявите невелике експеримент, який допоможе прийти до необхідних висновків.
Переглянути

 скачати
Дана презентація представляє допоміжні інструменти і методи астрономії. Ви розглянете такі питання, як фотоелектричні спостереження, світлофільтри, природа цефеїд, природа наднових, джерела енергії зірок, зоряна еволюція, зіркові населення, дослідження туманностей і міжзоряного середовища, становлення радіоастрономії, позагалактичні дослідження. Завантажити презентацію з нашого сайту можна за посиланням нижче.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 16-20 21-25 26-28

Ви можете завантажити мультимедіа - презентації з астрономії на нашому сайті. Презентації з астрономії виконані у програмі РowerPoint, призначені проведення семінарів, лекцій, шкільних занять за допомогою ілюстрованих астрономічних явищ. Завантажити презентацію з астрономії можуть як вчителі, викладачі, так і учні. Пропонований набір презентацій здатний покрити всі теми з астрономії, які вивчають діти в загальноосвітній школі. Презентації містять текст пов'язаний між собою за допомогою навігації, вони містять текстові та ілюстративні об'єкти. У роботах наочно викладено теоретичні матеріали, які, безсумнівно, виходять за межі підручників. Завантажити презентацію з астрономії ви можете вже зараз, з нею учні зможуть засвоїти досліджуваний матеріал на доступному і пізнавальному рівні, із застосуванням анімації. Презентації містить історичний матеріал і цікаві блоки, супроводжуються різними завданнями для самостійної роботи. Посилити наочність уроку за допомогою більш...