Головна » Презентації » Астрономія презентації

Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ЗЕМНОЇ ГРУПИ

Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ЗЕМНОЇ ГРУПИ скачати

Скачати повну версію

Презентація студента присвячена вивченню питання астрономії. Дана робота призначена для самостійного вивчення з метою розширення знань, закріплення раніше вивченого. В якості ілюстративного матеріалу слайди можуть застосовуватися на навчальних заняттях. Розробка розповідає про фізичні властивості планет: Меркурій, Венера, Марс, Земля. Показ формує загальне уявлення про зовнішній вигляд, атмосфері, швидкості обертання планет навколо сонця. Слайди містять численні ілюстрації: фотографії з космічних апаратів, тематичні картинки. Зображення сприяють сприйняттю і запам'ятовуванню теоретичної інформації. Презентація добре сприймається, оформлення роботи привертає увагу глядачів.

Показ складається з тридцяти восьми слайдів. Обсяг виконаної роботи свідчить про повноту розкриття питання. До вивчення пропонується наступна інформація:

- Загальна характеристика планет земної групи;

- Меркурій (поверхня, атмосфера, магнітне поле);

- Венера (парниковий ефект, обертання, атмосфера, клімат і погода);

- Земля (біосфера, магнітне поле, дрейф континентів, освіта планети, супутник);

- Марс (орбіта, атмосфера, поверхню, супутники);

- Осі обертання планет земної групи
Пряме посилання
Переглядів: 2384 | Завантажень: 703

Схоже з Астрономія презентації

Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...
Презентація на тему - Астроном...
Алгебра Мерзляк А.Г., Номіровс...
Презентація на тему - Our firs...
Презентація на тему - Функціон...
Презентація на тему: Павло Тич...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ЗЕМНОЇ ГРУПИ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.