Головна Презентації » Біологія презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати

Куріння уповільнює реакції, робить їх менш чіткими. Слабшають увагу, пам'ять, знижується інтелект. Людям, чиї професії вимагають пам'яті і уваги, швидкої реакції, треба пам'ятати, що куріння знижує їх професійну працездатність і заважає зосередитися на роботі.

Переглянути

 скачати

Жири - складні ефіри гліцерину і вищих одноатомних карбонових кислот.

Загальна назва таких з'єднань - тригліцериди чи тріацилгліцерини, де ацил - залишок карбонової кислоти -C(O)R.

Переглянути

 скачати
Розкриваються підтипи, так наприклад для безстатевого розмноження характерний розподіл. Презентація коротко описує суть кожного з підтипів. Присутні ілюстрації, для полегшення сприйняття матеріалу. Використовується чорний і червоний шрифт на білому фоні. Навчальний матеріал презентації відмінно структурований і читабельний. Рекомендується для використання на уроках біології.
Переглянути

 скачати
Презентація "Будова ока" якісна презентація з біології. Текст написаний і російською мовою. Презентація містить більше 20 слайдів на тему органів зору. Слайди звісно ж витримані в єдиному стилі. Вони містять якісну інформації про анатомії органів зору, а також основні захворювання далекозорість і короткозорість.
Переглянути

 скачати
Презентація з біології знайомить учнів з положенням людини в системі тваринного світу, вкаже найважливіші рушійні сили антропогенезу. Допоможе засвоїти основні стадії антропогенезу. Дана презентація дасть поняття про людські раси, і зокрема, про поширення людини по Землі. Презентація оформлена відповідними фотографіями.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 126-130 131-133

Учні просто зобов'язані приходити на уроки біології добре підкованими, підкріплюючи свої відмінні знання повними відповідями, в яких можна відчути глибоке знання предмета. Сучасний навчальний процес не обходиться без новомодного поняття презентація з біології. Усі навчальні презентації підходять як для школярів, так і для людей будь-якого віку. Наш сайт дає можливість використовувати готові роботи, завдяки яким школяр отримує знання більш простим способом, ніж отримувати знання від зубріння підручника. Презентація з біології легко проглядається в режимі on-line. Діти, бажаючі вчитися, отримувати нові знання про таємниці живого світу можуть знайти та завантажити безкоштовні презентації з біології, адже всі вони пізнавальними і цікаві. Зараз всі прагнуть йти в ногу з часом, при складання використовуються дані з навчальних шкільних посібників і посібників для вступників до ВНЗ.