Головна » Презентації » Біологія презентації

Імунітет на варті здоров'я людини

Імунітет на варті здоров'я людини скачати

Скачати повну версію

Імунітет на варті здоров'я людини не дрімає , хоча часом ми цього не просто не помічаємо , але і практично не думаємо про це . У презентації , складеної Вяхіревим Анжелою Петрівною , що працює в МБОУ ЗОШ № 3 міста Норильська на цю тему інформації достатньо. І якщо ви захочете завантажити безкоштовної сей матеріал до уроку , то будете мати у своєму розпорядженні безцінну інформацію , яка допоможе у проведенні заняття з біології в 8 класі. Про імунітет всі люди чули , але ті , хто не дуже -то цікавиться біологією , точно не розуміють , що являє собою імунітет , і як він працює в нашому організмі.
По-перше , треба зрозуміти , що немає такого спеціального органу під назвою імунітет , і до нього ми відносимо ряд механізмів , злагоджена робота яких і забезпечує безпечну життєдіяльність організму в цілому.

клітинного імунітету

На клітинному рівні головними є фагоцити , що є різновидом лейкоцитів. Досить згадати уроки біології в молодших класах , коли вивчається механізм харчування амеби , званий фагоцитозом , як стає зрозуміло , яким чином фагоцити отримують здатність поглинати і знешкоджувати чужорідні тіла , що потрапили всередину клітини. Так знищуються не тільки бактерії та хімічні вкраплення , але навіть великі тіла , такі , як занози . Їх оточують лейкоцити , намагаються пожирати , вмирають самі, і утворюється гній , з яким ми і видавлюємо скалку.

гуморального імунітету

Ми навіть уявлення не маємо , скільки всього потрапляє в нашу кров з їжею , наприклад. Крім того , вона , розкладаючись , утворює не тільки поживні речовини , необхідні організму , але і побічні продукти метаболізму , які необхідно знешкодити . Тут і вступає в роботу гуморальний імунітет , який характеризується роботою печінки , як фільтра і бар'єру для чужорідних тіл і шкідливих речовин , так і складом крові , в якій чимало речовин каталітичного толку , здатних нейтралізувати отруйні речовини.
Пряме посилання
Переглядів: 239 | Завантажень: 85

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - Допоміжн...
Презентація на тему - Зведені ...
Образи фантастичних істот у ка...
Презентація на тему - ПРАВИЛА ...
Презентація на тему - My famil...
Презентація на тему: архітекту...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Імунітет на варті здоров'я людини ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.