Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - Цифровий мікроскоп

Презентація на тему - Цифровий мікроскоп скачати

Скачати повну версію

Презентація орієнтована для використання на предметних заняттях з біології. Розробка покликана розповісти школярам про зовнішній вигляд і внутрішній устрій приладу. Особливу увагу присвячено розповіді про призначення електронного апарату. Опис широких можливостей мікроскопа викличе інтерес у учнів і сприятиме розвитку мотивації до вивчення біології. Інструкції по роботі з приладом дозволять в короткі терміни освоїти необхідні навички і приступити до вивчення незвичайного світу, який в повсякденному житті не доступний людському оку.

Оформлення слайдів сприяє сприйняттю інформації. На екран виводяться великі зображення мікроскопа, що дозволяє розглянути всі його деталі відразу великій кількості школярів. Скріншоти отриманих за допомогою апарату картинок дозволяють оцінити функціональні можливості приладу. До уваги глядачів запропоновані дев'ять слайдів наступного призначення:

- Зовнішній пристрій;

- Що дозволяє мікроскоп;

- Для чого прилад потрібен на уроці;

- Проведення лабораторних робіт;

- Будова цвілі, квітки, мухи.
Пряме посилання
Переглядів: 799 | Завантажень: 158

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - Money (Г...
Презентація на тему - English ...
Презентація на тему: Розмножен...
Презентація на тему - Збережен...
Англійська мова Л. В. Калініна...
Презентація на тему: загін Сум...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Цифровий мікроскоп ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.