Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - Енерговитрати дюдини і харчового раціону

Презентація на тему - Енерговитрати дюдини і харчового раціону скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена вивченню фізіології людини. Розробка може бути використана для ілюстрації деяких етапів уроку біології. Школярі можуть переглядати вміст слайдів на домашньому комп'ютері в цілях розширення предметних знань і підготовки до навчальних занять. Демонстрація слайдів знайомить з поняттями основного і загального обміну, розповідає про енерговитрати представників різних професій. У роботі знаходить відображення питання про норми харчування та режимі прийому їжі.

Перегляд слайдів сформує уявлення про співвідношення витраченої енергії і раціоні людини, допоможе у розвитку вміння аналізувати. Виховний аспект презентації розкривається у знайомстві глядачів з кількістю необхідних людині калорій, що стимулює до правильного харчування та ведення активного способу життя.

У роботу включені п'ять інформативних слайдів. Показ проілюстрований тематичними картинками, які привертають увагу і пожвавлюють розробку. До вивчення підготовлені наступні розділи:

- Введення предметних понять;

- Енерговитрати;

- Норми харчування;

- Режим харчування.
Пряме посилання
Переглядів: 373 | Завантажень: 115

Схоже з Біологія презентації

ГДЗ Англійська мова О. Д. Карп...
Презентація на тему - Корупція
Презентація на тему - Планета ...
Хімія Попель П. П., Крикля Л. ...
Презентація на тему: субкульту...
Вплив шоколаду на організм люд...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Енерговитрати дюдини і харчового раціону ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.