Презентація на тему - Енерговитрати дюдини і харчового раціону скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - Енерговитрати дюдини і харчового раціону

Презентація на тему - Енерговитрати дюдини і харчового раціону скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена вивченню фізіології людини. Розробка може бути використана для ілюстрації деяких етапів уроку біології. Школярі можуть переглядати вміст слайдів на домашньому комп'ютері в цілях розширення предметних знань і підготовки до навчальних занять. Демонстрація слайдів знайомить з поняттями основного і загального обміну, розповідає про енерговитрати представників різних професій. У роботі знаходить відображення питання про норми харчування та режимі прийому їжі.

Перегляд слайдів сформує уявлення про співвідношення витраченої енергії і раціоні людини, допоможе у розвитку вміння аналізувати. Виховний аспект презентації розкривається у знайомстві глядачів з кількістю необхідних людині калорій, що стимулює до правильного харчування та ведення активного способу життя.

У роботу включені п'ять інформативних слайдів. Показ проілюстрований тематичними картинками, які привертають увагу і пожвавлюють розробку. До вивчення підготовлені наступні розділи:

- Введення предметних понять;

- Енерговитрати;

- Норми харчування;

- Режим харчування.
Переглядів: 318 | Завантажень: 100

Схоже з Біологія презентації

Алгебра А.Г.Мерзляк, Д,А.Номір...
Презентація на тему - Англійсь...
Урок німецької мови. Пори року
Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Презентація на тему - Алмаз. К...
Англійська мова В. М. Плахотни...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Енерговитрати дюдини і харчового раціону ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.