Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - Функціональна асиметрія мозку

Презентація на тему - Функціональна асиметрія мозку скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить з результатами дослідження учнів дев'ятого класу. Перегляд даної роботи може бути організований на уроці біології в якості додаткового ресурсу до заняття. Учні можуть самостійно вивчати розробку в цілях розширення кругозору та підвищення загального рівня освіченості. Зміст показу дозволяє переконатися тому, що діяльність учнів пов'язана з домінуванням у них правого чи лівого півкулі.

У зміст показу включена інформація про види походження ліворукості. У розробці докладно описані специфічні функції півкуль. Особливе місце на слайдах займають розвиваючі вправи, спрямовані на тренування межполушарного взаємодії. Перегляд даної презентації дозволить школярам сформувати уявлення про зони відповідальності головного мозку за певні дії, допоможе в усвідомленні власної приналежності до правшам або лівшам.

У показ включені дванадцять інформативних слайдів. До уваги глядачів запропоновані наступні розділи:

- Актуальність теми дослідження;

- Напрямки походження ліворукості;

- Зони відповідальності мозку;

- Правші і лівші;

- Результати анкетування класу;

- Розвиваючі вправи;

- Висновок.
Пряме посилання
Переглядів: 695 | Завантажень: 172

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - My schoo...
Презентація на тему - Дискретн...
Презентація з психології на те...
Твори з української літератури...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Презентація на тему - Гостра с...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Функціональна асиметрія мозку ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.