Презентація на тему - ЯВИЩА У ПРИРОДІ скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - ЯВИЩА У ПРИРОДІ

Презентація на тему - ЯВИЩА У ПРИРОДІ скачати

Скачати повну версію

Презентація дозволить провести плідний і насичений урок природознавства у п'ятому класі. Демонстрація слайдів також дозволяє школярам додатково вивчати матеріал на персональному комп'ютері в цілях поглиблення предметних знань . Показ знайомить з явищами навколо людини , розповідає про науки , які ці процеси вивчають . Виховний аспект даної розробки полягає в прищепленні школярам уважного ставлення до навколишнього світу. Використання презентації на уроці дозволить школярам сформувати уявлення про фізичної та хімічної природі деяких природних процесів . У створенні розробки заняття активно були використані прийоми технології критичного мислення. Учням пропонується створити сінквейн на тему уроку . Даний підхід вчить дітей виявляти головне , аналізувати , порівнювати.

Оформлення презентації спрямоване на забезпечення засвоєння навчальної теми . Яскраві ілюстрації привертають увагу , сприяють сприйняттю. Всього до показу підготовлений двадцять один слайд . Презентація складається з наступних логічних блоків:

- Ключове питання уроку;

- Класифікація явищ ;

- Хімічні та фізичні явища ;

- Завдання на закріплення ;

- Правила створення сінквейна ;

- Підведення підсумків .
Переглядів: 322 | Завантажень: 67

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - Cats
Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Хімія Ярошенко 9 клас
Презентація на тему - English ...
Презентація на тему: Розмножен...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ЯВИЩА У ПРИРОДІ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.