Презентація на тему - Мозок скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - Мозок

Презентація на тему - Мозок скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​до проведення інтегрованого уроку математики та біології. Розробка містить робочий матеріал до всіх етапів уроку. Школярі можуть переглядати слайди для поглиблення і розширення знань з теми. Зміст показу знайомить з характеристиками органу, розповідає про його функції та особливості будови. Обчислення дозволяють виявити співвідношення сірої речовини по відношенню до маси всього тіла у різних тварин і людини. Математичні та біологічні завдання гармонійно доповнюють один одного і формують у навчаються повне уявлення про мозок.

Оформлена презентація з використанням таблиць, тематичних зображень, схем. Ключові поняття виділені за допомогою контрастних кольорів, що дозволяє акцентувати увагу учнів. Урок належить провести в супроводі дванадцяти слайдів наступного наповнення:

- Тема і мети заняття;

- Визначення та загальна характеристика мозку;

- Коефіцієнт інтелекту;

- Середня маса головного мозку у тварин;

- Маса тіла деяких тварин;

- Зведена таблиця;

- Проблемне завдання;

- Підведення підсумків.
Переглядів: 161 | Завантажень: 54

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - ЧИСЛА В ...
Твір на тему: Пам'ятки США
Німецька мова Н. П. Басай, 10 ...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - Особливо...
Рідна мова М. І. Пентилюк та і...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Мозок ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.