Презентація на тему - ПОШИРЕННЯ ПЛОДІВ І НАСІННЯ скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - ПОШИРЕННЯ ПЛОДІВ І НАСІННЯ

Презентація на тему - ПОШИРЕННЯ ПЛОДІВ І НАСІННЯ скачати

Скачати повну версію

Презентація містить навчальний матеріал до занять з біології . Розробка орієнтована на використання для всіх етапів уроку . Показ допоможе познайомити школярів зі способами рослин поширювати насіння . Перегляд слайдів будинку дозволить учням закріпити вивчене в класі і виконати навчальні завдання .

Основну частину роботи займають ілюстрації , що демонструють різновиди рослин та їх насіння . Зображення представлені в досить великому масштабі , щоб учні могли розглянути всі деталі будови плодів і насіння . Невеликі тексти покликані супроводжувати і пояснювати кожну картинку на екрані. Систематизувати теоретичний матеріал покликана тематична таблиця , представлена ​​у презентації . Перегляд даної розробки сформує повне уявлення про те , як рослини поширюються. Для проведення уроку створені дванадцять слайдів . Презентація складається з кількох розділів:

- Тема і мета заняття .

- Схематичне уявлення способів розповсюдження за допомогою :

- Комах ;

- Води ;

- Тварин;

- Вітру ;

- Розкидання ;

- Людини.

- Завдання для закріплення .
Переглядів: 1177 | Завантажень: 456

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Презентація на тему - 10 факті...
Англійська мова О. Д. Карпюк 5...
Презентація на тему: Економічн...
Презентація на тему: загін Сум...
Фізика В. Д. Сиротюк, В. І. Ба...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ПОШИРЕННЯ ПЛОДІВ І НАСІННЯ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.