Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - РОСЛИННИЙ І ТВАРИННИЙ СВІТ

Презентація на тему - РОСЛИННИЙ І ТВАРИННИЙ СВІТ скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена шкільному курсу біології. Розробка містить контрольні завдання з теми. Дана робота може бути використана на уроці в якості тестових завдань для усного та письмового опитування по темі. Зміст слайдів дозволить провести предметну вікторину на позакласному заході. У домашній обстановці учні зможуть самостійно перевірити свої знання в даній темі і виявити питання, над якими потрібно ще попрацювати.

Відповіді до завдань в презентацію не входять, педагогу необхідно адаптувати показ під власні потреби. Презентація пропонує школярам виконати різноманітні завдання. Тут присутні питання, тести з численним вибором відповіді, завдання на знаходження зайвого слова в списку. Варіативність вправ сприятливо позначиться на виконанні завдань, учням буде цікаво і захоплююче працювати з даною презентацією.

У показ включені одинадцять яскраво оформлених слайдів. На екран виводяться наступні завдання:

- Дайте відповідь на питання (планується розгорнуту відповідь);

- Виконайте тест (вісім пунктів);

- Визначте зайве слово в кожному рядку.
Переглядів: 1239 | Завантажень: 147

Схоже з Біологія презентації

Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему: Замки Анг...
Презентація на тему - Векторна...
Презентація на тему: субкульту...
Німецька мова Н. П. Басай 11 к...
Рідна мова В. В. Заболотний, О...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - РОСЛИННИЙ І ТВАРИННИЙ СВІТ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.