Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - Рослиноїдні і хижі тварини

Презентація на тему - Рослиноїдні і хижі тварини скачати

Скачати повну версію

Презентація розроблена до уроку навколишнього світу за програмою Занкова. Розробка орієнтована на аудиторію першокласників. Для використання на занятті запропонований багатий ілюстративний матеріал, який вчитель зможе застосовувати на свій розсуд. Демонстрація слайдів містить інформацію про способи харчування тварин. Матеріал класифікований і представлений у вигляді порівняльної таблиці. Особливий інтерес у школярів викличуть різноманітні фотографії тварин. На екран виводяться ілюстрації до кожного з тематичних розділів. Перегляд зображень допоможе сформувати у дітей уявлення про світ хижих і рослиноїдних тварин. Презентація розвиває зорове сприйняття і пам'ять, виховує інтерес до навчання.

До показу на уроці запропоновані двадцять сім яскравих слайдів. До деяких об'єктах розробки застосовуються ефекти анімації, що привертає увагу учнів. За допомогою даної роботи першокласники познайомляться з наступними матеріалами:

- Чим харчуються тварини;

- Орел, пінгвін, беркут;

- Папуга, тетерев, лебідь;

- Лев, тигр, рись, вовк;

- Дельфін, горбатий кит;

- Акула, сом, піранья;

- Питання для закріплення;

- Загадки про тварин;

- Підведення підсумків.
Пряме посилання
Переглядів: 1647 | Завантажень: 161

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - Функціон...
Презентація на тему - Поняття ...
Відповіді на завдання підручни...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Презентація на тему - 10 факті...
Презентація на тему - Сили вза...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Рослиноїдні і хижі тварини ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.