Презентація на тему - Структура і функції хромосом скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - Структура і функції хромосом

Презентація на тему - Структура і функції хромосом скачати

Скачати повну версію

Презентація містить навчальний матеріал до уроків біології. Розробка присвячена вивченню розділу генетики. Демонстрація слайдів знайомить з поняттям хромосоми, описує її будову. Особливу увагу приділено розгляду видів і функцій хромосом. Інформація представлена ​​у вигляді тез, тема розглянута у всіх аспектах, що сприяє формуванню у школярів повного уявлення з питання. Для більш глибокого вивчення матеріалу учням рекомендується завантажити презентацію для перегляду на домашньому комп'ютері. Слайди допоможуть школярам підготуватися до тестів і заліків по темі.

Оформлення розробки привертають увагу яскравими шаблонами, тематичними ілюстраціями і великими заголовками. Акцент на предметних поняттях зроблено за допомогою зміни шрифту. Показ спрямований на розвиток і подальше вдосконалення в учнів уміння аналізувати, порівнювати. До складу демонстраційного матеріалу до заняття включені тридцять два інформативних слайда. На екрані глядачі побачать зміст наступних логічних блоків:

- Введення поняття про хромосомі;

- Будова (хломатіда, центромера, коротке і довге плече);

- Морфологічні типи;

- Функції;

- Диплоїдний набір;

- Всі хромосоми людини;

- Каріотип;

- Делеція;

- Інверсії.
Переглядів: 921 | Завантажень: 208

Схоже з Біологія презентації

Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - FAMOUS A...
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - чадний г...
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Презентація на тему - Мексика....

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Структура і функції хромосом ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.