Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - Транспорт речовин у рослинних організмів

Презентація на тему - Транспорт речовин у рослинних організмів скачати

Скачати повну версію

Презентація покликана супроводжувати урок біології. Розробка містить актуальний навчальний матеріал до етапів пред'явлення і закріплення теми. Демонстрація слайдів надає в розпорядження педагога набір тематичних плакатів. На екран виводиться зображення з необхідним текстовим описом. Наявність підписів під схемою будови рослин і їх клітин сприяє сприйняттю і засвоєнню уроку.

Ілюстрації дозволяють також простежити цікавий біологічний досвід, що демонструє рух поживних речовин в рослинах. Особливу увагу приділено закріпленню вивченого, школярам пропонується виконати завдання, заповнивши пропуски в пропозиціях. Використання даної роботи на уроці допоможе зацікавити учнів, сформувати у них уявлення про транспорт життєво важливих речовин в рослинах.

Для презентації використовується сім робочих слайдів. До уваги глядачів запропоновані наступні тематичні плакати:

- Пересування речовин по ксілеме і флоемі;

- Напрямок руху по судинах рослин;

- Провідні тканини;

- Демонстрація дослідів;

- Завдання для закріплення.
Пряме посилання
Переглядів: 562 | Завантажень: 112

Схоже з Біологія презентації

FOOD FOR LIFE (ПРОДУКТИ ДЛЯ ЖИ...
Збірка задач і завдань для тем...
Урок німецької мови. Пори року
ГДЗ математика 5 клас. Збірник...
Презентація на тему - ВИВЧАЄМО...
Презентація на тему - ОЛІМПІЙС...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Транспорт речовин у рослинних організмів ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.