Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - Тривалість життя людини

Презентація на тему - Тривалість життя людини скачати

Скачати повну версію

Презентація містить матеріал, який може бути використаний на уроках біології, історії, суспільствознавства, екології. Зміст слайдів буде цікаво для глядачів будь-якого віку при домашньому перегляді. Розробка розширює кругозір і уявлення про умови та якість життя людей різних епох. Демонстрація слайдів містить ілюстрації, що символізують ту чи іншу тимчасову епоху. Кожен тематичний розділ супроводжують невеликі тексти про особливості життя людей. Для систематизації всього матеріалу запропонована діаграма, де можна простежити, наскільки змінилися з часом дані про кількість прожитих років. Інформації спонукає до роздумів про розвиток суспільства, поліпшення якості медицини.

До складу презентації увійшли вісім проілюстрованих слайдів. Глядачам належить дізнатися про тривалість життя людей в наступних епохах:

- Кам'яний і бронзовий вік;

- Древній Єгипет;

- Давня Греція і Древній Рим;

- Епоха Відродження;

- Сімнадцяте століття;

- Початок дев'ятнадцятого століття;

- Наш час
Пряме посилання
Переглядів: 729 | Завантажень: 150

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - CORAL RE...
Презентація на тему - Англійсь...
Презентація на тему - Emerald ...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Презентація "Подорож Колу...
Презентація на тему - Комп'...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Тривалість життя людини ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.