Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - Внутрішня будова риб

Презентація на тему - Внутрішня будова риб скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена розгляду питання біології. Розробка може виступати в якості демонстраційного ресурсу на будь-якому з етапів вивчення теми. Зміст показу допоможе школярам в ознайомленні з навчальним матеріалом на персональному комп'ютері вдома. До уваги глядачів запропоновані тематичні ілюстрації в супроводі невеликих текстових описів. Дана робота дозволить детально вивчити внутрішні органи риб, дізнатися про зовнішній вигляд найпоширеніших представників.

До складу навчальної презентації увійшов тридцять один яскравий слайд. Оформлення розробки спрямований на привернення уваги школярів до ключових моментів показу. Тексти сприймаються без утруднень завдяки використанню великого шрифту. Для вивчення в школі і вдома представлені тематичні розділи:

- Порожнина тіла;

- Харчова поведінка;

- Травна система;

- Типи живлення (вудильники, фильтратори, хижаки, чистильники, рослиноїдні);

- Дихальна система;

- Кровоносна система;

- Знайомство з поняттям обміну речовин;

- Етапи та інтенсивність обміну речовин у риб.
Пряме посилання
Переглядів: 755 | Завантажень: 180

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - АМІНОКИС...
Готові лабораторні роботи з фі...
Географія О. Я. Скуратович, Р....
Презентація на тему - FAMOUS B...
Презентація на тему: Замки Анг...
Презентація на тему - Метеори ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Внутрішня будова риб ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.