Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - Жива та нежива природа (2 клас)

Презентація на тему - Жива та нежива природа (2 клас) скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​до проведення уроку навколишнього світу у другому класі. Показ містить необхідний демонстраційний матеріал, що дозволяє сформувати у школярів уявлення про різні прояви природи . Дана розробка допоможе в розвитку у дітей спостережливості , уваги , зорового сприйняття.

Матеріал організований таким чином , що школярі самостійно підходять до необхідних висновків . Перевірити засвоєння уроку допоможуть спеціальні питання . Велике значення для проведення плідної уроку в презентації грають тематичні ілюстрації. Деякі з них оформлені за допомогою ефектів анімації , що додатково акцентує дітей на важливих аспектах заняття . Застосування гіперпосилань у презентації спростить для вчителя керування слайдами . Здійснювати перехід до потрібних розділів можна буде по клацанню на відповідному об'єкті слайда.

На чотирнадцяти яскравих слайдах розташована наступна інформація:

- Знайомство з поняттям «природа» ;

- Ознаки живої природи ;

- Тематичні загадки ;

- Зв'язок між явищами природи ;

- Вправи для физминутки ;

- Сезонні явища ;

- Часи року ;

- Питання для підбиття підсумків уроку .
Переглядів: 2371 | Завантажень: 226

Схоже з Біологія презентації

Презентація «Аналогії та гомол...
Алгебра Г. П. Бевз, В. Г. Бевз...
Презентація на тему: Епоха Вік...
Презентація на тему: Лижні гон...
Презентація на тему - SYMBOLS ...
Математика (рівень стандарту) ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Жива та нежива природа (2 клас) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.