Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація на тему - ЗОВНІШНЯ БУДОВА КЛАСУ КОМАХ

Презентація на тему - ЗОВНІШНЯ БУДОВА КЛАСУ КОМАХ скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​в якості демонстраційного матеріали до етапів уроку біології. Розробка допоможе вчителю у пред'явленні школярам ключових понять теми. На екран виводяться тематичні ілюстрації та тези навчального розділу. Запропоновані питання спонукають учнів до роздумів і самостійних висновків.

Презентація підготовлена ​​з використанням елементів здоров'язберігаючих технологій, в показ включена зарядка для очей. Зорове сприйняття навчального матеріалу не утруднено. Увага учнів залучать яскраві зображення комах. Текстова частина роботи набрана досить великим шрифтом. Перехід між слайдами оформлений ефектами анімації. Організація слайдів дозволяє адаптувати показ під конкретні завдання педагога в певному класі.

До складу розробки до заняття включені дев'ять слайдів наступного призначення:

- Спільна формулювання теми уроку;

- План уроку;

- Будова комах;

- Физминутка для очей;

- Ключі до завдань;

- Відмінності зовнішнього будівлі;

- Питання для обговорення;

- Домашнє завдання.
Пряме посилання
Переглядів: 1049 | Завантажень: 198

Схоже з Біологія презентації

Німецька мова Басай Н. П. 7 кл...
Презентація на тему - English ...
Хімія Н. М. Буринська 8 клас
Презентація на тему - Англійсь...
Презентація на тему - Молоко т...
Презентація на тему - SCHOOL S...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ЗОВНІШНЯ БУДОВА КЛАСУ КОМАХ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.