Презентація - Отруйні тварини скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація - Отруйні тварини

Презентація - Отруйні тварини скачати

Скачати повну версію

Презентація створена вчителем біології в середній школі. Навчальна мультимедійна розробка може бути корисна на різних етапах навчання. Спосіб організації матеріалу дозволяє використовувати слайди для знайомства учнів з новим матеріалом, а також для його повторення. Школярі можуть проглядати дану роботу для самостійної підготовки до уроку. Додаткове вивчення розробки на домашньому комп'ютері дозволить будь-якому учню міцно засвоїти матеріал, закріпити вивчене в школі.

До уваги учнів представлений набір електронних плакатів. На екрані можна побачити барвисту ілюстрацію , яка демонструє отруйна тварина. Всі зображення містять необхідні підписи, що розповідають про назву тварини і його небезпечній поведінці. Ефекти анімації супроводжують всі розділи презентації, це робить перегляд роботи цікавим.

У показ включені тринадцять тварин : риба -хірург, хвостокол, жерлянка, вогненна саламандра , зелена жаба, пама, кобрової аспид, очкова змія, морський дракончик, оса крабро, риба крилатка, актинія, морський їжак.

Використання презентації в навчальних цілях допоможе в розвитку у школярів зорової пам'яті , пізнавальної активності, а також сприятиме вихованню інтересу до вивчення біології.
Переглядів: 854 | Завантажень: 103

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - Типізова...
Презентація на тему: поняття в...
Презентація на тему - Music an...
Презентація на тему - Справжнє...
Презентація на тему: Велика Фр...
Презентація на тему - IT'S...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація - Отруйні тварини ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.