Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація - Отруйні тварини

Презентація - Отруйні тварини скачати

Скачати повну версію

Презентація створена вчителем біології в середній школі. Навчальна мультимедійна розробка може бути корисна на різних етапах навчання. Спосіб організації матеріалу дозволяє використовувати слайди для знайомства учнів з новим матеріалом, а також для його повторення. Школярі можуть проглядати дану роботу для самостійної підготовки до уроку. Додаткове вивчення розробки на домашньому комп'ютері дозволить будь-якому учню міцно засвоїти матеріал, закріпити вивчене в школі.

До уваги учнів представлений набір електронних плакатів. На екрані можна побачити барвисту ілюстрацію , яка демонструє отруйна тварина. Всі зображення містять необхідні підписи, що розповідають про назву тварини і його небезпечній поведінці. Ефекти анімації супроводжують всі розділи презентації, це робить перегляд роботи цікавим.

У показ включені тринадцять тварин : риба -хірург, хвостокол, жерлянка, вогненна саламандра , зелена жаба, пама, кобрової аспид, очкова змія, морський дракончик, оса крабро, риба крилатка, актинія, морський їжак.

Використання презентації в навчальних цілях допоможе в розвитку у школярів зорової пам'яті , пізнавальної активності, а також сприятиме вихованню інтересу до вивчення біології.
Пряме посилання
Переглядів: 995 | Завантажень: 121

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - CORAL RE...
Збірка задач і завдань для тем...
Геометрія Біляніна О. Я, 10 кл...
ГДЗ Українська мова 9 клас, С....
Презентація на тему - TRAVELLI...
Презентація на тему - ANIMAL’S...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація - Отруйні тварини ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.