Головна » Презентації » Біологія презентації

Презентація з біології "Отруйні та їстівні гриби"

Презентація з біології "Отруйні та їстівні гриби" скачати

Скачати повну версію

У презентації «Отруйні та їстівні гриби» зібрано опис практично всіх грибів, які звісно ж зустрічаються на території України. Для кожного гриба є докладний опис і дуже красиві, а головне, також якісні фотографії, на яких можна розглянути гриб у всіх деталях. 

Виклад розділене на 2 основні частини. У першій частині перераховано отруйні гриби. Бліду поганку і мухомор знає кожен, а ось такі гриби, як ентолома або іноцибе, теж часто зустрічаються в лісах, але рідко хто з грибників знають як вони називаються. 

У другій частині можна знайти багато цікавого про їстівні гриби. Наприклад, я не знала, що так званий зимовий гриб, який росте на стовбурах дерев, теж можна їсти. 

Презентацію можна використовувати на уроках біології чи безпеки життєдіяльності, та й для того, щоб уточнити для себе, які гриби можна збирати, а які - ні.
Пряме посилання
Переглядів: 965 | Завантажень: 275

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - Cats
Презентація на тему: Фінанси т...
Шпаргалка з дисципліни Українс...
Презентація на тему - ЗОВНІШНЯ...
Фізика Є. В. Коршак 8 клас
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація з біології "Отруйні та їстівні гриби" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.