Головна » Презентації » Біологія презентації

Жири презентація

Жири презентація скачати

Скачати повну версію

Жири - складні ефіри гліцерину і вищих одноатомних карбонових кислот.

Загальна назва таких з'єднань - тригліцериди чи тріацилгліцерини, де ацил - залишок карбонової кислоти -C(O)R.

До складу природних тригліцеридів входять залишки насичених кислот (пальмітинової C15H31COOH, стеаринової C17H35COOH) і ненасичених (олеїнової C17H33COOH, лінолевої C17H29COOH).

Жири містяться у всіх рослинах і тваринах.
Тваринні жири (баранячий, свинячий, яловичий і т.п.), як правило, є твердими речовинами з невисокою температурою плавлення (виключення - риб'ячий жир). Жири складаються головним чином із тригліцеридів граничних кислот.

Рослинні жири - олії (соняшникове, соєве, бавовняне й ін.) - рідини (виключення - кокосова олія). До складу тригліцеридів олій входять залишки неграничних кислот.

Рідкі жири перетворюють у тверді шляхом реакції гідрогенізації (гідрування). При цьому водень приєднується по подвійному зв'язку, що міститься в вуглеводневому радикалі молекул олій.

Пряме посилання
Переглядів: 119 | Завантажень: 36

Схоже з Біологія презентації

Презентація на тему - Навчальн...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - Споживчи...
Презентація на тему - Modern i...
Презентація на тему: субкульту...
Образи фантастичних істот у ка...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Жири презентація ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.