Головна Презентації » Економіка презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати

Предмет трудового права - відносини працівників, що виникають в процесі їх безпосередньої участі у праці. Зміст і характер цих відносин залежать від типу і форми власності на засоби і предмети праці.

Переглянути

 скачати
Тема даної роботи - «Міжнародна торгівля», проект познайомити слухачів з основними поняттями, пропонуючи вказати економічні терміни, пропущені в римованих чотиривіршах. Крім цього, тут даються визначення понять «товар» і «торгівля». Ілюстрації доповнять розповідь вчителя про історію виникнення товарного обміну між державами стародавнього світу.
Переглянути

 скачати
Мультимедійна презентація на тему «Сімейний бюджет» допоможе донести до учнів, що таке сімейний бюджет і як він формується. Теоретичний матеріал доповнюється графічними схемами, ілюстраціями, наприклад, що відображають звісно ж процес формування доходів і також витрат сім'ї, розповіддю про те, що таке бюджет і які відмінні риси бюджету збалансованого, надлишкового та дефіцитного.
Переглянути

 скачати
За допомогою схем і формул в роботі розглядає інвестиційна політика підприємства, класифікація інвестиційних рішень, типи інвестиційних проектів, стадії фінансового аналізу.
Переглянути

 скачати
Пропонуємо вашій увазі презентацію з економіки та політекономії на тему: "Власність як економічна категорія. Еволюція форм власності ". Тут дається загальна інформація про поняття власності, а так само йдеться про деякі гіпотетичних переваги приватної власності. Далі йдеться про трансформації форм власності в Україні, приватизації та вплив цих подій на соціально-економічний стан в країні. Так само приділяється увага деяким небезпекам, які неминуче виникають при еволюції форм власності.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 41-45 46-47

Презентації з економіки допоможуть вчителям пояснити нову тему в більш легкій і зрозумілій формі. Даказано, що використання презентацій powerpoint помагеют більш легко засвоювати новий матеріал. Всі розробки на нашому порталі може завантажити, як вчитель, так і учень. Економіка або початок відродження, осмислення економіки почалося ще 430-330 р.р. до н.е. великими письменниками і поетами: Платон, Ксенофонт, Аристотель. При перекладі з грецького означає закон, правило, буквально - правила ведення господарства. Економіка є системою господарювання, що включає галузі матеріального виробництва та нематеріальної сфери. Познайомивши учнів з готовими презентаціями з економіки дасть більший інтерес у вивчення даного предмета. Всі презентації написані викладачами ВНЗ та їх талановитими студентами.