Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація "Для чого потрібна економіка?"

Презентація "Для чого потрібна економіка?" скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​педагогом і призначена для уроку навколишнього світу. Зміст показу відповідає програмі учнів третього класу. Перегляд даної роботи дозволить школярам сформувати початкове уявлення про економіку і її функціях. Характер навчальних завдань спрямований на розвиток в учнів початкової школи здатності до логічного мислення, зорової пам'яті, вмінню розмірковувати.

До уваги третьокласників запропоновані вісім функціональних слайдів. На екран виводяться питання для обговорення, нові слова і визначення, цікаві загадки . Використання схем для знайомства з новою темою дозволяє систематизувати інформацію і легко її запам'ятати. Тематичні ілюстрації привертають увагу кожного учня і забезпечують засвоєнням матеріалу. Ефекти анімації полегшують сприйняття навчального матеріалу.
Пряме посилання
Переглядів: 237 | Завантажень: 108

Схоже з Економіка презентації

Презентація на тему - БОЙОВІ М...
Презентація на тему - Органічн...
Презентація кросворд по Англій...
Презентація на тему - My schoo...
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - PAST SIM...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Для чого потрібна економіка?" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.