Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - ДІЛОВІ ПЕРЕГОВОРИ

Презентація на тему - ДІЛОВІ ПЕРЕГОВОРИ скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для використання на навчальних заняттях профільних факультетів. Розробка покликана дати чітке визначення економічного терміну і визначити сутність переговорів. За допомогою слайдів учні без праці познайомляться з усіма етапами переговорів. Показ містить інформацію про необхідної підготовки до переговорів. Не залишений осторонь питання про методи проведення та аналізу переговорів. Викладачеві дана робота буде корисна на всіх етапах заняття . Студентам особливо сподобається практична частина презентації , де запропонована рольова гра. Учням необхідно буде провести ділові переговори за сценарієм відомої байки Крилова « Ворона і лисиця ».

Розробка містить двадцять дев'ять слайдів , що може говорити про ретельному підборі і продуманої організації матеріалу . До перегляду запропоновані наступні тематичні розділи :

- Мети заняття;
- Поняття конфлікту ;
- Типи конфліктів;
- Причини ;
- Методи дозволу;
- Поняття переговорів ;
- Етапи проведення;
- Вимоги до службового приміщення ;
- Підготовка до переговорів ;
- Методи проведення;
- Завершення переговорів ;
- Практичне заняття .
Переглядів: 1058 | Завантажень: 221

Схоже з Економіка презентації

Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - Енергови...
Перемога над хитрістю у казці ...
Презентація на тему: Розмножен...
Твір на тему: Пам'ятки США
Алгебра Є. П. Неліна, О. Є. До...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ДІЛОВІ ПЕРЕГОВОРИ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.