Презентація на тему - Економіка споживача скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - Економіка споживача

Презентація на тему - Економіка споживача скачати

Скачати повну версію

Презентація є результатом колективної діяльності учнів одинадцятого класу. Розробка присвячена розгляду питання економіки . Матеріал може служити додатковим ресурсом до предметних спецкурсів в загальноосвітніх школах. Учні можуть вивчати зміст слайдів будинку з метою розширення уявлення про способи планування сімейного бюджету. Організація презентації допомагає розвивати у підлітків відповідальне ставлення до розпорядження кишеньковими витратами , виховує вміння грамотно планувати грошові кошти.

На екрані можна бачити нові предметні визначення , опис споживчого кошика , а також розповідь про проблему безробіття . Особливу увагу приділено класифікації насіннєвого бюджету , опису характеристик кожної категорії . Сприйняттю інформації сприяють списки , схеми , тематичні таблиці.
Переглядів: 241 | Завантажень: 82

Схоже з Економіка презентації

Твір на тему: Різдво
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Записи
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Німецька мова Н. П. Басай, 10 ...
Презентація на тему - Земля. М...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Економіка споживача ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.