Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - Фінанси

Презентація на тему - Фінанси скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена розгляду внеску в розвиток фінансової науки вчених фізіократів . Розробка підготовлена ​​студенткою профільного факультету . Слайди можуть бути використані в якості додаткового матеріалу до предметних занять коледжів і технікумів. Учням буде зручно самостійно вивчати інформацію з метою розширення предметних знань і підготовки до семінарських занять, заліків .

Показ знайомить глядачів з іменами вчених , розповідає про значення їх відкриттів для розвитку економіки . На слайдах можна знайти опис позиції фізіократів щодо грошей і праці . На екран виводиться портрет відомого вченого в супроводі короткої характеристики його праць в галузі економіки. Сприйняття презентації не викликає ускладнень . Слайди проілюстровані портретами економістів .

Перегляд презентації сформує у аудиторії повне уявлення про особливості навчання французької школи економістів , розширить кругозір і сприятиме вдосконаленню вміння аналізувати , робити висновки.
Пряме посилання
Переглядів: 607 | Завантажень: 138

Схоже з Економіка презентації

Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Типізова...
Усі твори з Німецької мови
Презентація на тему - ОЛІМПІЙС...
Російська мова І. Ф. Гудзик, В...
Презентація на тему - Суспільн...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Фінанси ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.