Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - Фірми в економіці (11 клас)

Презентація на тему - Фірми в економіці (11 клас) скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для проведення лекції з економіки. Показ орієнтований на перегляд учнями старших класів загальноосвітніх шкіл . Розробка допоможе педагогу познайомити аудиторію з новим матеріалом. Учні зможуть закріпити і повторити тему за допомогою даної роботи на власному комп'ютері. Показ знайомить з предметними поняттями , розповідає про фактори виробництва. Спосіб організації лекційного матеріалу дозволить учням сформувати повне уявлення про те , що таке фірма , податки , витрати виробництва .

Теоретичний матеріал представлений за допомогою таблиць , схем , що значно полегшує перегляд і дозволяє швидко засвоїти тему. Ключові слова виділені в кольорові рамки контрастних кольорів , що додатково акцентує увагу глядачів на важливих моментах. Всього до перегляду підготовлені шістнадцять слайдів . У презентацію були включені наступні розділи :

- Введення предметних понять;

- Фактори виробництва;

- Пропозиція товарів і послуг;

- Завдання для закріплення ;

- Види витрат;

- Амортизація ;

- Види прибутку;

- Ефективний бізнес ;

- Три системи оподаткування;

- Домашнє завдання.
Пряме посилання
Переглядів: 943 | Завантажень: 136

Схоже з Економіка презентації

Презентація на тему - Основи с...
ГДЗ математика 5 клас. Збірник...
Англійська мова А. М. Несвіт 9...
Презентація на тему - Шкідливи...
Презентація на тему - Happy
Презентація на тему - FUN ACTI...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Фірми в економіці (11 клас) ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.