Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - ГРОШОВА СИСТЕМА

Презентація на тему - ГРОШОВА СИСТЕМА скачати

Скачати повну версію

Презентація являє собою лекційний матеріал до навчальних занять профільних факультетів. Викладачеві буде зручно використовувати розробку , яка містить необхідний матеріал в компактній і доступній формі. Студенти теж оцінять тези і короткі пропозиції , які сприяють кращому запам'ятовуванню . Учні зможуть переглядати на власному комп'ютері слайди роботи і готуватися таким чином до заліків та іспитів .

Презентація містить тлумачення всіх необхідних економічних термінів , формує загальне уявлення про грошову систему . Особливу увагу приділено розгляду грошової системи Росії . Учні зможуть порівняти стан справ у нашій країні та інших європейських державах.

Розробка містить тридцять слайдів , що говорить про багатий теоретичному матеріалі по темі. Презентація має наступні тематичні розділи :

1 . Грошова система:
- Металева ;
- Неметалічна .

2 . Елементи національної системи .

3 . Міжнародні колективні валюти.

4 . Грошова система:
- Росії (грошова одиниця , види грошей в обігу , національна емісійна система , апарат підтримки регулювання);
- Великобританії ;
- Об'єднаної Європи;
- США ;
- Японії .
Пряме посилання
Переглядів: 1078 | Завантажень: 232

Схоже з Економіка презентації

Презентація кросворд по Англій...
Алгебра Мерзляк А.Г., Номіровс...
Презентація на тему - Будова с...
Презентація на тему - Our firs...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація з Біології на тему...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ГРОШОВА СИСТЕМА ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.