Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - ІНВЕСТИЦІЇ

Презентація на тему - ІНВЕСТИЦІЇ скачати

Скачати повну версію

Презентація освячує питання економіки . Показ доцільно використовувати на навчальних заняттях профільних факультетів. Розробка може супроводжувати пояснення викладача , а також бути корисною студенту при підготовці до заліку та іспиту. Демонстрація слайдів формує уявлення про важливість вкладення грошей. Дана робота знайомить з поняттям інвестицій , розповідає про їх класифікації . Особливу увагу приділено у презентації розгляду умов на підприємстві для залучення інвестицій. Не залишений без уваги питання ризиків і прибутку при інвестуванні .

Показ складається з дев'яти інформативних і яскравих слайдів . Тематичні ілюстрації супроводжують деякі блоки навчального матеріалу. На екран виводяться зображення грошових одиниць , фотографії партнерів по бізнесу. До перегляду запропоновані наступні розділи :

1 . Поняття інвестицій та коротка характеристика .

2 . Класифікація інвестицій:
- Реальні ;
- Фінансові ;
- Спекулятивні ;
- За цілями ;
- За термінами вкладення;
- За формою власності .

3 . Спекуляція чи інвестиція ?

4 . Інвестування , заощадження , споживання .

5 . Умови .

6 . Ризик і прибуток.
Переглядів: 1323 | Завантажень: 285

Схоже з Економіка презентації

Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Презентація на тему - Органічн...
Твір на тему "Будинок у с...
Презентація на тему - ANIMAL’S...
Презентація на тему: Велика Фр...
Презентація на тему - ЦИФРОВЕ ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ІНВЕСТИЦІЇ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.