Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - ІНВЕСТИЦІЇ

Презентація на тему - ІНВЕСТИЦІЇ скачати

Скачати повну версію

Презентація освячує питання економіки . Показ доцільно використовувати на навчальних заняттях профільних факультетів. Розробка може супроводжувати пояснення викладача , а також бути корисною студенту при підготовці до заліку та іспиту. Демонстрація слайдів формує уявлення про важливість вкладення грошей. Дана робота знайомить з поняттям інвестицій , розповідає про їх класифікації . Особливу увагу приділено у презентації розгляду умов на підприємстві для залучення інвестицій. Не залишений без уваги питання ризиків і прибутку при інвестуванні .

Показ складається з дев'яти інформативних і яскравих слайдів . Тематичні ілюстрації супроводжують деякі блоки навчального матеріалу. На екран виводяться зображення грошових одиниць , фотографії партнерів по бізнесу. До перегляду запропоновані наступні розділи :

1 . Поняття інвестицій та коротка характеристика .

2 . Класифікація інвестицій:
- Реальні ;
- Фінансові ;
- Спекулятивні ;
- За цілями ;
- За термінами вкладення;
- За формою власності .

3 . Спекуляція чи інвестиція ?

4 . Інвестування , заощадження , споживання .

5 . Умови .

6 . Ризик і прибуток.
Пряме посилання
Переглядів: 1385 | Завантажень: 296

Схоже з Економіка презентації

Презентація на тему - LETTER C...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - Гостра с...
Презентація з психології на те...
Хімія Н. М. Буринська 8 клас
Англійська мова Л. В. Биркун 7...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ІНВЕСТИЦІЇ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.