Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - КЛАСИФІКАЦІЯ ПОДАТКІВ

Презентація на тему - КЛАСИФІКАЦІЯ ПОДАТКІВ скачати

Скачати повну версію

Презентація створена для проведення занять з економіки. Матеріал буде корисний лектору і студентам профільних факультетів. Навчальне заняття у супроводі розробки сприятиме міцному засвоєнню теми. Самостійне знайомство учнів з вмістом показу дозволить краще запам'ятати матеріал після необхідної кількості переглядів, а також допоможе при підготовці до заліку або іспиту. Презентація описує докладно види податків. Демонстрація слайдів знайомить з кількома класифікаціями, розглянуто всі аспекти питання.

Розробка містить одинадцять інформативних слайдів. Глядачам буде зручно користуватися презентацією. Інформація викладена по представленому на початку роботи планом. Великі заголовки, присутність списків полегшують сприйняття. Підкреслення, використання курсиву і яскравого кольору розставляють необхідні акценти. До вивчення представлені наступні розділи:

1. Класифікація податків за:
- Способом стягнення;
- Суб'єкту платника податків;
- Цільової спрямованості введення;
- Рівнем бюджету;
- Порядку введення;
- Строком сплати.
Переглядів: 955 | Завантажень: 244

Схоже з Економіка презентації

Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...
Презентація на тему: поняття в...
Презентація на тему - Вживання...
Російська мова І. Ф. Гудзик, В...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Твір на тему: Пам'ятки США

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - КЛАСИФІКАЦІЯ ПОДАТКІВ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.