Презентація на тему - Корупція скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - Корупція

Презентація на тему - Корупція скачати

Скачати повну версію

Презентація учня одинадцятого класу є результатом між-предметної проектної діяльності . У розробці простежуються зв'язку економіки , історії , суспільствознавства , лінгвістики , релігієзнавства . Показ призначений для самостійного перегляду і для вивчення на уроках суспільствознавства в старших класах . Зміст розробки знайомить з поняттям корупції , формує уявлення про державної політики щодо корупції. Окрему увагу у презентації приділяється розповіді про антикорупційні заходи в нашій країні. Знайомство з даною роботою виховує відповідальну громадянську позицію , прагнення завжди слідувати законам.

Розробка створена на двадцяти одному слайді . Матеріал проілюстровано портретами політичних діячів , які внесли вклад у боротьбу з корупцією , карикатурами , тематичними зображеннями. Презентація містить наступну інформацію:

- Введення поняття про корупцію ;
- Неологізми епохи корупції;
- Перша законодавче обмеження ;
- Покарання за корупцію в історії Росії ;
- Корупція : за і проти ;
- Наслідки існування корупції;
- Перші особи держави про проблему ;
- Скільки коштує обійти закон ;
- Вислову на всі часи.
Переглядів: 1559 | Завантажень: 334

Схоже з Економіка презентації

Рідна мова В. В. Заболотний, О...
Презентації з німецької мови н...
Відповіді на завдання підручни...
Презентація «Аналогії та гомол...
Презентація на тему - Теорія й...
Презентація на тему - Астороно...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Корупція ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.