Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - МЕНЕДЖМЕНТ І МЕНЕДЖЕРИ

Презентація на тему - МЕНЕДЖМЕНТ І МЕНЕДЖЕРИ скачати

Скачати повну версію

Комп'ютерна презентація "Менеджмент і менеджери" - це інформаційний матеріал, який можна використовувати при навчанні школярів основам економіки або іншим подібним дисциплін. Також дана презентація може з успіхом застосовуватися в якості джерела додаткової корисної інформації на позакласних заняттях.

Цілями презентації є знайомство учнів з основними поняттями, що відносяться до сфери менеджменту, розширення загальної ерудиції і словникового запасу, підготовка школярів в подальшому житті і працевлаштування.

Презентація складається з декількох слайдів, на яких учні можуть побачити основну інформацію з теми, представлену у вигляді максимально зрозумілих схем. У презентації розповідається про поняття менеджменту, його рівнях, функціях, вимогах до особистості керівника, видах структури підприємства, способи мотивації, Також наведені практичні завдання, які містять питання, на яких пропонується відповісти учням, використовуючи отримані знання про менеджмент і менеджерах.
Пряме посилання
Переглядів: 802 | Завантажень: 164

Схоже з Економіка презентації

Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - Перехід ...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - АМІНОКИС...
Презентація на тему - ЗАХИСТ Н...
Презентація на тему - Modern i...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - МЕНЕДЖМЕНТ І МЕНЕДЖЕРИ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.