Презентація на тему - НЕПРЯМІ ПОДАТКИ скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - НЕПРЯМІ ПОДАТКИ

Презентація на тему - НЕПРЯМІ ПОДАТКИ скачати

Скачати повну версію

Дана презентація розрахована для подання учням десятих класів загальноосвітніх шкіл в рамках вивчення суспільствознавства. За допомогою цього електронного посібника стає можливим сформувати в учнів основи податкової культури та розвинути у них логічне та аналітичне мислення, а також виховати з учнів економічно грамотних громадян, які відповідають за свої вчинки та рішення.

Робота складається десяти слайдів, містить складні терміни, зміст яких розкривається по ходу пред'явлення нової інформації. Все це сприяє тому, що презентація доповнює структуру заняття, робить її більш повної, логічною і "живий", завдяки чому у школярів відбувається підвищення пізнавального інтересу до предмета, в перспективі підвищується зростання успішності.

Короткий опис структури роботи, її основні блоки:

1. Крива попиту.

2. Абсолютна податкове навантаження економічного суб'єкта.

3. Відносна податкове навантаження.

4. Склад доданої вартості.

5. Єдиний соціальний податок.
Переглядів: 573 | Завантажень: 121

Схоже з Економіка презентації

Шпаргалка з економіки на тему ...
Презентація на тему - Подорож ...
Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему - Особливо...
Презентація на тему - Непряма ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - НЕПРЯМІ ПОДАТКИ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.