Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - ПРАЦЯ, ЗАЙНЯТІСТЬ, БЕЗРОБІТТЯ

Презентація на тему - ПРАЦЯ, ЗАЙНЯТІСТЬ, БЕЗРОБІТТЯ скачати

Скачати повну версію

Лаконічна презентація висвітлює питання економіки . Розробка може бути корисна на уроках суспільствознавства . З метою самоосвіти і підготовки до занять школярі можуть переглядати слайди на домашньому комп'ютері. На навчальному занятті в школі вчителю буде використовувати даний показ в якості демонстраційного ресурсу. Розробка покликана познайомити аудиторію з предметними поняттями , розповісти про види праці . У презентації також знайшли своє відображення питання про заробітну плату і видах безробіття .

Текстовий зміст показу представлено у вигляді коротких тез . Основна частина матеріалу представлена ​​у вигляді таблиць . Деякі розділи оформлені ефектами анімації і звуками , дані прийоми привертають увагу і сприяють запам'ятовуванню . Використання вчителем даної роботи буде сприяти розвитку у школярів уміння інтерпретувати дані таблиць , допоможе у вдосконаленні вміння міркувати і аналізувати .

До складу розробки до навчального заняття були включені дев'ять робочих слайдів . Для демонстрації підготовлені наступні тематичні блоки :

- Епіграф до уроку ;

- Словник ;

- Типологія праці;

- Грошова форма ;

- Натуральна форма ;

- Зарплата ;

- Безробітний ;

- Три види безробіття;

- Домашнє завдання.
Пряме посилання
Переглядів: 1389 | Завантажень: 191

Схоже з Економіка презентації

Географія відповіді на запитан...
Презентація на тему - ІСТОРІЯ ...
Рідна мова В. В. Заболотний, О...
Презентація на тему - LETTER C...
Геометрія Г. В. Апостолова 11 ...
Презентація на тему - ХАРЧУВАН...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ПРАЦЯ, ЗАЙНЯТІСТЬ, БЕЗРОБІТТЯ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.