Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - СТРАХУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ РИЗИКІВ

Презентація на тему - СТРАХУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ РИЗИКІВ скачати

Скачати повну версію

Презентація містить матеріал для студентів профільних факультетів. Розробка допоможе при вивченні економіки природокористування . Показ знайомить з визначенням поняття екологічного страхування , розповідає про види договорів екологічного страхування. Особлива увага в роботі приділено розгляду міжнародної системи стандартів екологічного менеджменту та структурі отриманих з сертифікатів по галузях . Перегляд змісту слайдів сформує чітке уявлення про цілі і способи страхування екологічних ризиків , допоможе в успішній підготовці до семінару чи заліку з предмету.

Презентація підготовлена ​​на двадцяти дев'яти проілюстрованих слайдах. Використання таблиць , графіків і схем значно спрощує завдання систематизації навчального матеріалу , а також сприяє гарному сприйняттю. Для перегляду підготовлені такі матеріали :

- Що таке екологічне страхування і його цілі;

- Види договорів ;

- Страхування та ризик ;

- Законодавство Росії про екологічне страхування ;

- Система екологічного менеджменту;

- Членство в європейській системі стандартів ;

- Індикатори екологічних результатів ;

- Масштаби сертифікації .
Переглядів: 1004 | Завантажень: 193

Схоже з Економіка презентації

Презентація на тему - Рослиної...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Гдз - Відповіді на запитання т...
Шпаргалка з дисципліни Українс...
Презентація на тему - IT'S...
ECOLOGY AROUND US (ЕКОЛОГІЯ НА...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - СТРАХУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ РИЗИКІВ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.