Головна » Презентації » Економіка презентації

Презентація на тему - ВТОРИННИЙ РИНОК ЦІННИХ ПАПЕРІВ

Презентація на тему - ВТОРИННИЙ РИНОК ЦІННИХ ПАПЕРІВ скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить учнів з основами бізнесу, маркетингу, фінансів, спираючись на знання про вторинному ринку цінних паперів. Мета уроку - пояснити сутність даного процесу.

Пояснюється суть існування вторинного ринку. Це місце, де продаються вже куплені раніше цінні папери, як можна зрозуміти з назви. Розписані його відмінні риси, характеристика, особливості організації. Основними учасниками є спекулянти. Головні функції: забезпечувати ліквідність. Існування не впливає на інвестиції ніяк.

Перераховано види облігацій: біржові, позабіржові. Розглядається поняття фондової біржі, торгового центру поза її меж, організаторів даного процесу. Розписані завдання, функції, типи: приватні, змішані, публічно-правові. Говориться, хто є її членами. Окремо дана характеристика російському вторинному ринку. Завершується заняття описом торгівлі РТС.

Презентація розділена декількома смисловими блоками:
-Визначення.
-Види паперів.
-Фондова біржа, її завдання, типи.
-Організатори позабіржового місця торгівлі.
-Учасники.
-Російська біржа.
-РТС.
Пряме посилання
Переглядів: 723 | Завантажень: 139

Схоже з Економіка презентації

Презентація на тему: Канада / ...
Презентація на тему: поняття в...
Презентація на тему: Розмножен...
Презентація з психології на те...
Презентація на тему - ПРАЦЯ, З...
Презентація на тему - Астороно...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ВТОРИННИЙ РИНОК ЦІННИХ ПАПЕРІВ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.