Головна Презентації » Фізика презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати

Ядерна енергетика - галузь енергетики, в якій джерелом одержуваної корисної енергії (електричної, теплової) є ядерна енергія, що перетворюються в корисну на атомних енергетичних.

Переглянути

 скачати
Презентація містить ряд слайдів для проведення захоплюючого уроку фізики. Зміст показу може бути корисним не тільки на предметних заняттях. Школярам буде корисно додатково переглядати розробку будинку в цілях поглиблення і розширення знань з теми . Перегляд даної роботи забезпечить засвоєння нових понять, допоможе у формуванні уявлення про те, який вплив звук має на організми. Спосіб організації та оформлення мультимедійної розробки сприяє вихованню у школярів інтересу до вивчення фізики.
Переглянути

 скачати
Зміст: відкриття нейтрона (Ірен Жоліо-Кюрі, Фредерік Жоліо-Кюрі, Джон Чедвік); будова атомного ядра (Дмитро Дмитрович Іваненко, Вернер Карл Гейзенберг); розміри атомного ядра.
Переглянути

 скачати
Зміст: Галілео Галілей (1564-1642); Перший закон Ньютона; Маса; Інерціальні системи відліку; Сила пружності; Додавання сил; Принцип суперпозиції; Другий закон Ньютона,  а також третій закон Ньютона.
Переглянути

 скачати
Зміст: Принцип відносності; Інерціальні системи відліку: прискорення тіла - результат його взаємодії з іншими тілами (результат дії сил); Рух тіл відносно поверхні Землі; Модуль сили інерції, що діє під обертальної системі відліку на нерухомі тіла.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 16-20 21-21

Презентації з фізики використовуються в якості мультимедійного способу для проведення уроків фізики, а також як супровід тематичних позакласних заходів з групами навчаються 7 - 11 класів. Розробки є наочним способом представлення інформації, який спрямований на індивідуальне та візуальне сприйняття інформації. Демонстраційні експерименти можуть бути проведені як учнями, так і самим учителем. На уроках можна використовувати різноманітні готові презентації, в яких можна наочно представити табличні величини і головні визначення з теми уроку. Всі презентації розроблені в програмі PowerPoint із застосуванням сучасних видів анімації до досліджуваних тем (параграфів) за підручником фізики. Дані роботи не замінюють експерименти на уроці, але тільки додають мотивацію до процесу навчання учнів, сприяє посиленню засвоєння матеріалу на рівні сприйняття і усвідомлення досліджуваного матеріалу. Всі бажаючі можуть завантажити презентацію з фізики з метою використання їх на уроках...