Головна » Презентації » Фізика презентації

Ядерна енергетика презентація

Ядерна енергетика презентація скачати

Скачати повну версію

Ядерна енергетика - галузь енергетики, в якій джерелом одержуваної корисної енергії (електричної, теплової) є ядерна енергія, що перетворюються в корисну на атомних енергетичних. установках: атомних електростанціях (АЕС), атомних теплоелектроцентралях (АТЕЦ) і атомних станціях теплопостачання (ACT) (термін "атомний" використовується умовно в силу сформованої практики).

У разі реалізації керованого термоядерного синтезу для отримання корисної енергії до Я. е. можуть бути віднесені також термоядерні електростанції (ТЯЕС).

Ядерна енергія звільняється при здійсненні ядерних ланцюгових реакцій розподілу нек-яких важких ядер урану, плутонію, торію в ядерних реакторах. У цьому процесі виділяється велика кількість тепла - в осн. (Більше 90%) при гальмуванні уламків ділення ядер в матеріалі ядерного пального. Відведення одержуваного тепла тим чи іншим способом і особливо перетворення його в корисну енергію є інженерним завданням, розв'язуваної методами промисло. теплоенергетики (зокрема, для отримання електроенергії використовується звичайний паротурбінний спосіб).

Пряме посилання
Переглядів: 292 | Завантажень: 51

Схоже з Фізика презентації

Презентація на тему - Поняття ...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Збірка задач і завдань для тем...
Шпаргалка з дисципліни Українс...
Презентація на тему: Економічн...
Презентація на тему - У світі ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Ядерна енергетика презентація ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.