Головна » Презентації » Фізика презентації

Коливання і хвилі

Коливання і хвилі скачати

Скачати повну версію

Презентація містить ряд слайдів для проведення захоплюючого уроку фізики. Зміст показу може бути корисним не тільки на предметних заняттях. Школярам буде корисно додатково переглядати розробку будинку в цілях поглиблення і розширення знань з теми . Перегляд даної роботи забезпечить засвоєння нових понять, допоможе у формуванні уявлення про те, який вплив звук має на організми. Спосіб організації та оформлення мультимедійної розробки сприяє вихованню у школярів інтересу до вивчення фізики.

На слайдах представлена ​​лаконічна інформація по темі . Учні познайомляться з видами звуку, а також дізнаються одиниці його вимірювання. Особливу увагу приділено розповіді про сприйнятливості живих організмів до звуків . Для полегшення сприйняття інформації глядачам запропоновані тематичні ілюстрації, таблиці, схеми .
Пряме посилання
Переглядів: 411 | Завантажень: 135

Схоже з Фізика презентації

Презентація на тему - Пам'...
Алгебра А. Г. Мерзляк, В. Б. П...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему - Гостра с...
Хімія О. Г. Ярошенко 8 клас
Алгебра А. Г. Мерзляк (Академі...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Коливання і хвилі ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.