Головна » Презентації » Фізика презентації

Презентація на тему - РОЗРАХУНОК ШЛЯХУ І ЧАСУ РУХУ

Презентація на тему - РОЗРАХУНОК ШЛЯХУ І ЧАСУ РУХУ скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для проведення навчального заняття з фізики у сьомому класі. Для закріплення вивченого в класі або з метою самостійного вивчення теми школярі можуть переглядати слайди будинку. Організація навчального матеріалу не викликає труднощів у сприйнятті розумінні .

Зміст слайдів допомагає учням узагальнити пройдене. Демонстрація слайдів містить ряд завдань і питань, що забезпечують міцне засвоєння матеріалу. На екрані можна побачити тематичні завдання, необхідні для вирішення формули , таблиці. Анімаційні персонажі привертають увагу до екрану і полегшують сприйняття презентації . Використання яскравих кольорів і додаткових ефектів акцентує школярів на ключових моментах теми .

Для проведення насиченого і плідного уроку підготовлені сімнадцять функціональних слайдів . Розділи показу з'являються на екрані в наступному порядку:

- Завдання для повторення СІ ;

- Питання для фронтального опитування ;

- Завдання від колобка ;

- Переклад одиниць вимірювання в СІ ;

- Схема для запам'ятовування формул розрахунку;

- Графіки залежності;

- Вирішення завдань ;

- Рефлексія .
Пряме посилання
Переглядів: 272 | Завантажень: 108

Схоже з Фізика презентації

Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - ЧИСЛА В ...
Математика (рівень стандарту) ...
Презентація на тему - Енергови...
Готові лабораторні роботи з фі...
Англійська мова Л. В. Биркун 7...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - РОЗРАХУНОК ШЛЯХУ І ЧАСУ РУХУ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.