Головна » Презентації » Фізика презентації

Презентація на тему - Сили взаємодії молекул

Презентація на тему - Сили взаємодії молекул скачати

Скачати повну версію

Презентація представляє розробку до уроку фізики у десятому класі. Демонстрація слайдів дозволяє учням засвоїти характерні особливості міжмолекулярної взаємодії . За допомогою можливостей програми Power Point вдається показати невід'ємні властивості атомів і молекул.

У показ включена інформація про основні положення МКТ , про природу сил міжатомної взаємодії . Текстову інформацію супроводжують тематичні зображення. Ілюстрації спрямовані на засвоєння теми кожним учнем . Школярам також належить виконати низку завдань і відповісти на кілька запитань , що дозволить сформувати необхідні навчальні навички . Організація матеріалу в даній презентації розвиває вміння аналізувати , міркувати, робити самостійні висновки.

Для проведення уроку були підготовлені чотирнадцять насичених слайдів . Навчальний матеріал розташований за таким планом:

- Тема і мета уроку;

- Повторення матеріалу за 7 клас;

- Перше і друге положення молекулярно - кінетичної теорії ;

- Питання для закріплення ;

- Сила взаємодії часток ;

- Індивідуальні завдання ;

- Висновки ;

- Домашнє завдання ;

- Пояснення броунівського руху.
Пряме посилання
Переглядів: 322 | Завантажень: 102

Схоже з Фізика презентації

Презентація на тему - ЗАХИСТ Н...
Відповіді на питання і завданн...
Презентація на тему - Music an...
Рідна мова В. В. Заболотний, О...
КУЛЬТУРА РОСІЇ В КІНЦІ XIX - П...
Презентація на тему - APPLE DA...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Сили взаємодії молекул ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.