Головна Презентації » Географія презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Вона потрібна вчителю географії, щоб на уроці в 7 класі показати учням, щоб вони зрозуміли, що насправді материк цікавий по суті своїй. Особливо для нас, росіян, адже ми живемо на холодній території в зоні Півночі, тоді як в Африці люди живуть у постійній спеці. З одного боку можна обзаздритися цим фактом, адже це дуже добре, коли літо спекотне і можна купатися в морі або на річці цілий рік. Але якщо бути бідним африканцем, то ця спека вже не цікава, до того ж дикі тварини тут не жартують, а будь-яке м'ясо їдять, яке зловлять.
Переглянути

 скачати
Що таке біосфера, як влаштована вона, навіщо потрібна, і хто взагалі слово таке придумав, щоб нас діставати на уроках? Дуже багато не дитячих питань по темі задати можна, але ми не будемо поки що нервувати, тому що у нас з вами є презентація, проведення уроків з якої набагато простіше буде. Так уроки географії в 6 класі висвітлюють основні теми розділу і предмета, але учні в цей час занадто малі, щоб розуміти високі матерії.
Переглянути

 скачати
«Бразилія» - презентація з географії, яка допоможе учням вивчити склад і значення Латинської Америки, розвинути вміння працювати з різними джерелами інформації і виховати повагу до людей різної національності. Ви ознайомитесь з географічним положенням Бразилії, органами влади, природними умовами. Разом з тим інформується про корисних копалин і населенні Бразилії. Крім цього, ознайомитеся з промисловістю, сільським господарством, експортом та імпортом Латинської Америки. Таким чином, «Бразилія» - презентація, яка завжди допоможе вчителю зробити урок більш цікавим і звісно ж простим для запам'ятовування, а також матеріал, який спрямована на конкретизацію теоретичної частини інформації.
Переглянути

 скачати
Презентація підготовлена для уроку географії в 10 класі. Тема роботи "Ватикан - міні держава". Презентація розповідає про географічне положення Ватикану, подає кордону цього міні держави, представляє його політичне й економічне пристрій, армію, жандармерію та інфраструктуру. Підкріплена презентація барвистими фотографіями.
Переглянути

 скачати
Презентація з географії, розроблена для учнів 10 класів. Тема роботи ''Європа. Сільське господарство''. Європа має добре сформований комплекс сільського господарства, різноманітності якого чимало сприяє географічне положення регіонів. У презентації дана повна характеристика і оцінка сільського господарства Європи.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 151-155 156-156

Презентація з географії сприяє сприйняттю і усвідомленню учнями досліджуваних матеріалів, розширенню кругозору, прищеплює їм любов до уроків географії, а також і до рідного краю. Матеріал є одним з етапів в закріпленні вивченого матеріалу, або у перевірці домашніх завдань після вивчення заданого параграфа з підручника. Завантажити презентацію з географії можна з нашого сайту. Презентація з географії 7 клас являє собою повторительно-узагальнюючий урок і використовується для проведення уроків у 7 класі. Цей матеріал може бути використаний для закріплення отриманих знань учнів з курсу географія океанів і материків, а так само для позакласної роботи з предмета географія. Всі роботи обов'язково містить барвисті зображення і фотографії, що виступають в якості додаткового матеріалу до уроку. Завдяки таким презентаціям діти розвивають вміння працювати з різноманітними джерелами інформації з географії, аналізують дані, аргументують свою точку зору. Завантажити та використ...