Головна » Презентації » Географія презентації

Аргентина

Аргентина скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить з навчальним проектом учня сьомого класу. Дана робота присвячена питанню з області географії. Мультимедійна розробка покликана сформувати у глядачів уявлення про географічне розташування країни, її природних і культурних особливостях. Педагогу буде зручно використовувати даний ресурс для організації індивідуальної та фронтальної роботи в класі. Семикласники можуть переглядати презентацію самостійно з метою розширення власного уявлення про Аргентину, а також для підготовки до уроку.

Користувачам буде зручно переглядати матеріал. На першому слайді необхідно вибрати розділ для докладного вивчення, перехід до логічного блоку возможет завдяки використанню гіперпосилань в оформленні матеріалу. Повернення в меню здійснюється з допомогою натискання стрілки в кутку слайда.
Пряме посилання
Переглядів: 295 | Завантажень: 0

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - Вітаміни...
Презентація на тему - Синтез м...
Незвичайні шкідливі звички у п...
Англійська мова А. М. Несвіт 8...
Презентація на тему - ГОНКОНГ
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Аргентина ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.