Презентація "Англія" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Англія"

Презентація "Англія" скачати

Скачати повну версію

Презентація розповідає про європейській країні, яка займає цілий острів і частина ще одного острова. Починається доповідь з короткої характеристики Великобританії: як виглядає її прапор, яке її географічне положення, хто найближчі сусіди англійців, якою мовою переважно говорять жителі Англії, який клімат, якими особливостями володіє рельєф і внутрішні води. 

Англійська частина Великобританії найбільш яскраво характеризує всю країну в цілому. Шотландія, Уельс і Північна Ірландія більш відокремлені й самобутні частини, які не менш цікаві в культурному плані. У презентації зібрано безліч фотографій прекрасних видів, вулиць і визначних пам'яток Англії, самі різні карти, а також цікаві історії. 

Англія є однією з чотирьох частин країни Великобританія, найбільшою і головною, по якій і судять про всю країну в цілому. Столицею держави є знаменитий гігантський місто Лондон. Найвідомішими місцями в ньому є Біг Бен, Трафальгарська площа, Тауерський міст та інші.

Переглядів: 217 | Завантажень: 91

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - Money (Г...
Презентації з німецької мови н...
Німецька мова Л.П. Савченко 8 ...
Презентація на тему - Олімпійс...
Презентація на тему - ПОШИРЕНН...
Презентація на тему: Лижні гон...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Англія" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.