Презентація "Азовське море" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Азовське море"

Презентація "Азовське море" скачати

Скачати повну версію

Презентація описує одне з морів, яке знаходиться на території України. Перед автором презентації стояла мета описати цей великий водойму в трьох станах, яким він був у минулому, яким він є зараз і які перспективи розвитку у нього. 

Азовське море знаходиться на кордоні між Російською Федерацією і Україною, що можна побачити на карті. У презентації перераховано три етапи вивчення даного моря. Старовинні етап складається з навчань Геродота, давньогрецького вченого, геолого-географіческіі̆, який припадає на дев'ятнадцяте століття і комплексний, який отримав розвиток у другій половині двадцятого століття і є провідним етапом вивчення Азовського моря сьогодні. 

Ви дізнаєтеся, як позначали в давнину на карті Азовське море, ознайомитеся з його загальною характеристикою, дізнаєтеся, які йому належать географічні об'єкти, скільки у нього біологічний і географічних ресурсів, які на березі знаходяться курорти та здравниці. 

У презентації представлені живі організми, що мешкають у морі та на його берегах, а також які є екологічні проблеми Азовського моря.

Переглядів: 160 | Завантажень: 92

Схоже з Географія презентації

Усі готові домашні завдання ГД...
Презентація на тему - ЗОВНІШНЯ...
Презентація на тему - 10 факті...
Презентація на тему - Modern i...
Презентація на тему: Епоха Вік...
Російська мова І. Ф. Гудзик, В...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Азовське море" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.