Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Біосфера і людина"

Презентація "Біосфера і людина" скачати

Скачати повну версію

Дана презентація присвячена темі взаємодії людини і біосфери. З неї учні, в першу чергу, зможуть отримати уявлення про те, чим є біосфера, з чого вона складається (живе, біогенне, відстале, биокосное речовина і інш.), Які її кордону, як відбувалася її еволюція. Також учні коротко ознайомляться з історією появи терміна і персонами вчених, що займалися вивченням біосфери (Ламарк, Вернадський). 

Окремий блок презентації присвячений, власне, взаємодії людини і біосфери. Автором наводиться обширний список негативних наслідків діяльності людини (забруднення повітря і Світового океану, руйнування грунтів та ін.) І акцентується увага учнів на необхідності охорони навколишнього середовища. 

З презентації учні зможуть детально ознайомитися з біографією В.І. Вернадського та основними постулатами його вчення про біосферу і ноосферу (виділення 7 типів речовини, еволюція біосфери в ноосферу і т.д.). 

На закінчення автор підводить підсумки по розглянутій темі, з яких ясно, що тільки дбайливе ставлення до природи і до біосфері, в тому числі, робить можливим подальше існування людини як біологічного виду на Землі.

Пряме посилання
Переглядів: 309 | Завантажень: 119

Схоже з Географія презентації

Хімія Ярошенко 9 клас
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - Теорія й...
Презентація на тему - Famous t...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему: Типи моло...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Біосфера і людина" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.