Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Будова землі"

Презентація "Будова землі" скачати

Скачати повну версію

Презентація розповідає про те, з яких шарів складається наша Земля. Мета презентації - дізнатися про шарах Землі, ніж вони між собою відрізняються і якими властивостями володіють. 

По ходу уроку школярі поповнять свої знання про біосферу, дізнаються про оболонках Землі і про те, що знаходиться у неї всередині. Починається презентація з демонстрації схеми, на якій позначені всі внутрішні шари Землі - ядро, мантія і земна кора. Далі дається визначення біосферу та її властивостям. На схемі можна побачити всі шари Землі - атмосферу, гідросферу, літосферу, біосферу. У словнику, що розташовується в кінці презентації, зібрані визначення всіх цих термінів. 

Краще розуміння матеріалу забезпечує безліч кольорових схем і картинок, які наочно демонструють особливості будови Землі. Завдяки ним схеми і визначення краще віддрукуються в пам'яті учнів.

Пряме посилання
Переглядів: 436 | Завантажень: 127

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - SCHOOL S...
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Презентація на тему - Modern i...
Презентація на тему - Наслідки...
Твір на тему: Різдво
Презентація на тему - ANIMAL’S...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Будова землі" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.