Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Єгипет"

Презентація "Єгипет" скачати

Скачати повну версію

Презентація містить інформацію про країну з найдавнішою культурою, багатшими якої не було в стародавні часи, про найстарішу з цивілізацій, яка до наших днів зберегла єдине вціліле з Семи чудес кольору - піраміди. 

Єгипет - спекотна африканська країна, в якій ніколи не буває зими і практично ніяк не представлені опади. Температура там рідко опускається нижче 20 градусів, тому Єгипет став ідеальним місцем для курортників з усього світу. Столицею Єгипту є Каїр, велике місто з розвиненою культурою та економікою. На початку презентації знаходяться відомості про державний устрій і географічному положенні країни. 

Також можна побачити прапор Єгипту і дізнатися, що означають кольори на його триколоре. Крім цього в презентації міститься інформація про чисельність населення і національному складі Єгипту, про мову, на якій говорять його жителі, про особливості єгипетської природи. Багато сказано про економіку і про всіх галузях промисловості, які розвинені в Єгипті.

Пряме посилання
Переглядів: 383 | Завантажень: 110

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему: Епоха Вік...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - Астрофіз...
Презентацій на тему - Постембр...
Презентація на тему - ІНОЗЕМНІ...
Презентація на тему - Функціон...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Єгипет" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.